Nabízené služby

Naše firma se zabývá zejména řízenými degustacemi a degustacemi rumů. Hlavní pozornost věnujeme ultraprémiovým rumům, které nejsou v naší zemi tak známé. Naše snaha je přiblížit zákazníkovy chutě a kvalitu nejkvalitnějších karibských rumů, jež ve světě sbírají nejvyšší ocenění a mezi odborníky mají již několik let tu nejlepší pověst. V neposlední řadě se též zabýváme kompletním barovým cateringem.

Rumové degustace:

Základní řízená ochutnávka nejznámějších karibských rumů doprovázená zajímavým výkladem o jednotlivých značkách. Rumová degustace je určena jak pro profesionální barmany, kteří si chtějí osvojit znalosti a efektivní využití rumu v restauraci nebo baru, tak i pro širokou veřejnosti jako seznámení s tímto zajímavým destilátem. Ideální na firemní večírky, rauty, promoce nebo svatby.
Cena: 1000 Kč za osobu

Rumové degustace premium:

Výjimečné ochutnávka netradičních ultraprémiových rumů Vás zavede přímo na slunné pláže Karibiku. Ochutnáte rumy například z Venezuely, Jamajky, Portorika, Guyany, které ve světě sbírají ta nejlepší ocenění jak od odborných porot, tak i z řad konzumentů. Celá degustace probíhá v uzavřené společnosti, tím je navozena nejlepší atmosféra pro vychutnání rumů těchto kvalit. V průběhu degustace hraje karibská hudba, podává se stylové občerstvení Z důvodu zachování atmosféry ochutnávky je maximální počet účastníků jedné degustace premium 20 osob. Minimální počet účastníků nehraje roli, není problém uspořádat degustaci i ve Vašem obýváku jen pro přátelé nebo partera či partnerku.
Cena: 2500 Kč za osobu

Rumové školení:

Prvotní kurz pro seznámení s rumy, základní odborné informace o rumech, historie rumu, degustace nejběžnějších značek rumu na trhu. Naučíme vás vhodně využívat potenciál jednotlivých rumů, jejich základní využití jak v nejběžnějších koktejlech, tak i v koktejlech netradičních. Určeno pro barmany i zájemce z řad veřejnosti. Každý účastník si odnese certifikát.
Cena: 1500 Kč za osobu

Kompletní barový catering:

Chytáte velkolepou oslavu, firemní večírek, svatbu či promoci? Chcete aby si Vaši hosté odnesli nevšední zážitek? Nechte to na nás. Zajistíme kompletní barovou stanici, přijedeme na Vámi zvolené místo v celé ČR, budeme celou noc bavit Vaše hosty barmaskou show a míchat lahodné koktejly. Zajistíme fotodokumentaci celé akce, takže nepřijdete o jediný okamžik Vaší oslavy. Po skončení akce vše uklidíme a odjedeme, takže po nás zůstanou jen nezapomenutelné vzpomínky. Užívejte si chvíle s Vašimi hosty a vše ostatní nechte na nás.
Cena: viz. Ceník cateringu

Barmanskou show:

Provádíme jak exhibition flair, kdy barman předvede časově omezenou show, tak working flair, kdy po celý večer barman připravuje koktejly pomocí freestyle a baví hosty.
Cena: 1500-5000 dle obsahu show a přání zákazníka

Všechny naše nabízené služby jsou navzájem kombinovatelné a jsme schopni je přizpůsobit přesně dle představ zákazníka.

Aktuální informace
Dárkový certifikát

Rádi byste udělali radost svým přátelům či rodině? Darujte rumovou degustaci od nás.

Doutníky z Kuby

Od začátku února 2011 přidáváme mezi degustace také doutníky z Kuby. Degustace proběhne jako obvykle, jen se navíc dozvíte informace o používaném tabáku...

Premiumspirits.cz | tel.: +420 603 173 125 | martin.blaha@premiumspirits.cz