Rumové degustace

Rum je jednou z nejpopulárnějších lihovin na světě a naším cílem je přiblížit tento lahodný mok i Vám. Vyhledáváme nejzajímavější značky, nejlépe hodnocené rumy na světě i historické koktejly z rumu míchané. Důraz klademe hlavně na tradici jednotlivých značek, jejich pověst u odborníků i široké veřejnosti a především na chuť výsledného produktu. Pokud rum splní naše požadavky dostává se do degustací a následně k Vašim ústům. Tím máte zajištěné, že každý rum, který na našich degustacích ochutnáte má letitou tradici, prvotřídní kvalitu a hlavně vynikající chuť.

Naše společnost se zabývá degustacemi jak řízenými, kde celá ochutnávka probíhá pod vedením zkušeného lektora a znalce rumu, který degustaci sestaví přesně podle chuťové posloupnosti vzorků, tak i degustacemi průběžnými, kde se hosté střídají u stolků s rumy a mohou volně ochutnávat nezávisle na ostatních. Jelikož disponujeme mobilním barem, není problém uspořádat degustaci i u Vás doma, například jako zpestření oslavy nebo jen jako dárek pro drahou polovičku.
Rumová degustace je bezesporu nevšední zážitek a originální dárek, který potěší všechny příznivce dobrého pití.

Aktuální informace
Dárkový certifikát

Rádi byste udělali radost svým přátelům či rodině? Darujte rumovou degustaci od nás.

Doutníky z Kuby

Od začátku února 2011 přidáváme mezi degustace také doutníky z Kuby. Degustace proběhne jako obvykle, jen se navíc dozvíte informace o používaném tabáku...

Premiumspirits.cz | tel.: +420 603 173 125 | martin.blaha@premiumspirits.cz